Grafické služby

Fotografické služby

Použitím kvalitních fotografií se Vaše webové stránky posunou na úplně jinou úroveň, což se určitě projeví i ve statistikách návštěvnosti. Vyfotím fotky pro Vaše webové stránky, nebo upravím ty stávající. 

U již nafocených fotek doladím ořez, upravím úrovně, doladím barevnost, srovnám horizont, upravím korekci objektivu, vyretušuji vady, zmenším na požadované rozměry, doostřím, převedu do černobílé podoby, upravím na co nejmenší velikost při zachování co nejvyšší kvality.


Fotografické službyFotobanky

Pro Váš web zajistím ilustrační obrázky a fotografie z profesionálních fotobank za minimální náklady.  Veškeré fotografie mají licenci ke komerčnímu užití. Odpadá tedy starost s copyrightem. Nakupuji pouze od fotobank s velkým výběrem z milionů ilustrací a fotografií.

Fotografie jsou vhodné pro použití na webových stránkách, v ppc reklamách, nebo v reklamních bannerech.
Nemusíte nic fotit ani následně upravovat v počítači. Stačí si v pohodlí domova vybrat tu správnou fotku na Vaše stránky nebo nechat Vašeho webdesignera aby vše zařídil za Vás. 


Fotobanky

Grafický návrh vizitek

Vizitka dělá první dojem a proto je důležitým komunikačním prvkem při navazování obchodních styků. Měla by být přehledná a měla by obsahovat všechny důležité kontaktní údaje.

Vytvořím Vám moderní grafický návrh Vašich vizitek, korespondující se vzhledem Vašeho webu. Díky elektronickému formátu PDF, si můžete snadno zajistit jejich tisk.


VIZITKY

Reklamní bannery

Bannery

Reklamní bannery jsou jedním z nejrozšířenějších způsobů reklamy na internetu. Umožnují poměrně levně upoutat potenciální zákazníky, kteří se proklikem na reklamu dostanou na Vaše internetové stránky. Bannerová reklama je cílená. Zákazník klikne pouze, pokud ho Vaše výrobky či služby zaujmou.

Vytvořím pro Vaše stránky reklamní bannery, ať již statické, tak i dynamické. Buďte vidět. Propagujte.


BANNERY

QR kódy

Hodí se všude tam, kde je potřeba rychle předat větší množství informací, které nechceme ručně opisovat třeba do mobilu nebo na papír. Stačí jenom načíst mobilním telefonem a je to. Lze jím například přesměrovat zákazníka přímo na webové stránky produktu, odkázat na firemní profil na sociálních sítích nebo provádět rychlé mobilní platby.

Vytvořím pro Vás moderní QR kódy k propagaci Vašich stránek nebo jako doplněk Vaší vizitky.


QR kódy