Co budu potřebovat?

Každý kdo už se rozhodl, že stránky potřebuje, tak nutně dojde k otázce “A co vlastně budu potřebovat?” 
Shrneme si do několika málo bodů, co je na nás a co na Vás.

1.) Kvalitní hosting – místo kam stránky nahrajeme.

Poskytovatel hostingu Vám za roční poplatek pronajme místo kam obsah stránek nahrajeme. Výběr nejvhodnějšího tarifu Vám navrhnu s ohledem na potřeby Vašeho webu.
Hosting za Vás objednám, nastavím a připravím… stačí když se pohodlně posadíte a vše za Vás zařídím.

2.) Doménu – adresu/název, jak se stránky budou jmenovat.

Pokud máte název stránek vymyšlený, tak stačí jenom ověřit, jestli je adresa volná. Pokud nemáte představu jak na to, nevadí. S výběrem vhodného, volného jména Vám pochopitelně poradím. Připravím několik návrhů a vy si jenom vyberete tu adresu, která Vám nejlépe vyhovuje. Objednání a vše co s tím souvisí za Vás udělám ZDARMA.
Od Vás stačí jen poslat Vaše kontaktní, fakturační údaje, tak abych mohl vše potřebné zařídit za Vás.
V případě firem stačí IČ. Pro soukromé osoby je nutná adresa, telefon a funkční email.

3.) Kostra webu – jaké stránky na webu chcete.

Stačí když si uděláte alespoň přibližný seznam podstránek které budete chtít, například:

  • úvod
  • produkty

    – produkt A

    – produkt B

  • služba
  • ceník
  • kontakt


4.) Vzhled stránek – jak budou stránky vypadat.

Většina zákazníků nemá většinou moc představu, jak by stránky mohly vypadat. To vůbec nevadí, od toho je tu moje zkušenost. Návrh vzhledu pro Vás připravím během pár dní a Vy potom posoudíte, jestli Vám vzhled vyhovuje nebo jestli něco upravíme. Pokud máte představu jen částečnou, tak můžete poslat několik odkazů na stránky které Vás oslovily a hned uvidíme, jaké jsou Vaše preference. 

5.) Texty – co chcete dát zákazníkům za informace.

Ideální je mít připravené vlastní texty,  stačí v běžném textovém formátu. V případě, že texty nemáte nebo máte jen částečně, nevadí. Připravím pro Vás čtivé texty tak aby byly srozumitelné jak pro návštěvníky, tak pro vyhledávače.

6.) Obrázky a fotky – jeden obrázek dá víc informací než několik vět 

Na Vaše stránky můžeme vložit buď Vaše obrázky a fotky, nebo Vám obstarám profesionální fotky z fotobank za vynikající cenu. Zajistím pro Vás ilustrační obrázky jako doplněk textu. Připravím fotografie do rozsáhlých fotogalerií s efektním a snadným prohlížením. V případě potřeby Vám fotky vyfotím a zpracuji.

7.) Funkce

Vložení textu a obrázků nemusí být vše co lze na stránkách mít. Ze základním funkcí, Vám můžu připravit například: kontaktní formulář, interaktivní mapu Google nebo Seznam, propojení se sociálními sítěmi jako je Facebook a Google+, doplňky pro sledování statistik návštěvnosti a mnoho dalšího.