Kniha přání

Snažíme se ale přemýšlet i sami a hledat to, co zákazníci opravdu ocení. Do diskuzí o dalším směřování firmy přibírám i své kolegy ze všech oddělení, aby každý mohl říct svůj názor


Máte-li nějaké přání nebo stížnost, napište nám, rádi se z toho poučíme.

Vážení hosté,

naší snahou je, abyste se u nás cítili jako “doma”. Věříme, že právě vy nám můžete hodně poradit co a jak dělat ještě lépe. Jsme připravení se z vašich rad poučit. Pokud vás tedy napadne námět na zlepšení, rada, připomínka ke stávajícím službám a nebo pokud jste u nás byli spokojeni a chcete nás pochválit, napište nám prosím.
Stejně tak věříme, že z chyb je nutné se učit. Pokud tedy při vaší návštěvě neproběhlo vše dle vašeho očekávání, sdělte nám prosím tuto skutečnost. Jen pokud se o chybách dozvíme, můžeme se jim napříště vyvarovat.
Všechny zprávy z této adresy jsou směrovány výhradně a jen k našim rukám. Prosíme vás proto o upřímnost a zároveň Vám zaručujeme naprostou diskrétnost v zacházení se sdělenými informacemi. Za jakékoliv názory, ať pozitivní či negativní, vám předem děkujeme.

Vážení návštěvníci, budeme rádi, když nám do naší “knihy přání a stížností” sdělíte, jak jste byli spokojení s návštěvou restaurace. Vážíme si názorů našich zákazníků a rádi uvítáme jakýkoliv nápad či podnět pro vylepšení našich služeb.

http://blog.shoptet.cz/kniha-prani-podilejte-se-na-vyvoji-shoptetu/


  • V čem se můžete odlišit?
  • Co můžete dělat lépe?
  • Co jste schopni nabídnout navíc?
  • Jaké má konkurence hodnoty a jaké budete mít vy?
  • Dokážete jejich myšlenku posunout ještě dál?
  • Co je to, díky čemu budete jiní? Je to váš produkt, nebo to všechno kolem něj?

kontakt form


jméno

telefon

email

přání

text

captcha